Kainoraštis

Sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Pateiktos kainos yra orientacinės odontologijos paslaugų kainos. Kadangi kiekvieno paciento atvejis yra unikalus, galutinis gydymo planas ir jo kaina paaiškėja tik apžiūrėjus pacientą, aptarus gydymo eigą.

Informacija

  1. Klinikoje teikiame dantų protezavimo paslaugą, kurią privalomuoju sveikatos draudimu (PSD) apdraustiems pacientams ligonių kasos visiškai arba iš dalies kompensuoja iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo lėšų.
  2. Daug investuojame į technologijas, todėl galime nuraminti, kad aparatai, kuriais mūsų klinikoje atliekamas rentgenas, yra modernūs ir saugūs.
  3. Šalinant dantis, prieš procedūrą jums bus atlikta vietinė nejautra ir danties rovimo metu tik kai kada jusite spaudimą.
  4. Visada: klausykite chirurgo rekomendacijų. Būtinai vartokite jums paskirtus vaistus, skalaukite specialiu skysčiu ar kitu nurodytu tirpalu.

Džiaugiamės, kad atsakingai ruošiatės vizitui į mūsų kliniką. Iškilus bet kokiems klausimams, nebijokite, paskambinkite mums nurodytais kontaktais ir konsultantė suteiks Jums visą reikiamą informaciją telefonu.

Meniu